پروژه و کارآموزی

 

دانشجویانی که درسهای پروژه و کارآموزی را با من در ترم تابستان اخذ کرده اند به نکات زیر با دقت توجه نمایند.

دانشجویان دو روش برای انجام پروژه و کارآموزی را می توانند انتخاب نمایند. البته من روش اول را توصیه می نمایم.

 

 

1-توصیه من آن است که این روش جهت انجام پروژه و گزارش کارآموزی انتخاب شود. دانشجویان می توانند در تکمیل سایت pasadi.ir به اینجانب کمک کنند. فعالیتی که مد نظر اینجانب می باشد نه زیاد است و نه تخصصی است. دانشجویان لازم است شرح فعالیتهای خود را در یک فایل ذخیره نمایند و در آخر ترم در اختیار اینجانب قرار دهند.

دانشجویان در صورتیکه این روش را انتخاب کنند لازم نیست که فعالیت دیگری انجام دهند و بر همین اساس نمره ایشان را می دهم. مثلا برای پروژه لازم نیست صحافی نمایند یا برای کارآموزی لازم نیست نامه ای از دانشگاه یا محل کار بگیرند.

 

در مرحله اول دانشجویان بایستی وارد این سایت شوند در آن عضو شوند و نسبت به ثبت مطالب جالب و پربیننده در زمینه های مختلف اقدام کنند. لازم است مطالبی که دانشجویان تهیه می کنند از سایتهای دیگر فارسی کپی نشده باشد. مطالب می تواند از خود دانشجویان باشد یا ترجمه انگلیسی باشد. در مرحله اول هدف آن است که با درج اطلاعات پربیننده که در سایر سایتهای فارسی موجود نیست اعتبار سایت در گوگل بالاتر رود و سایت بازدید کننده پیدا نماید. توجه نمایید که زمانیکه از سایتی دیگر مطلبی را در این سایت کپی می نمایید این موضوع در الگوریتمهای جستجوی گوگل مشخص می شود و تاثیر منفی در اعتبار سایت خواهد داشت.

 

سایت در دست تکمیل است و ساختار به مرور تغییر خواهد کرد تا کاربر پسند تر شود. در مراحل بعد به تعدادی از دانشجویان جهت مدیریت مطالب سایت نیاز است.

 

دانشجویانی که دارای یک وب سایت معتبر هستند لطفا از صفحه اصلی سایت خود به این سایت لینک بدهند تا اعتبار این سایت در گوگل بیشتر شود.اگر دانشجویان به آن سایت لینک دادند لطفا از طریق email به من اطلاع دهند.

 

برای من مهم نیست که تعداد زیادی پست منتشر نمایید. فقط در حدی که تعدادی پست با کیفیت که جذاب و پربیننده باشد و از جایی کپی نشده باشد مثلا یک مطلب انگلیسی را ترجمه کرده باشید کافی است و نمره کامل درس را به شما خواهم داد.

 

 

روش دوم جهت انجام پروژه و کارآموزی:

2-توصیه اینجانب آن است که این روش جهت انجام پروژه و کارآموزی انتخاب نشود. دانشجویان می توانند طبق روال معمول اطلاعات لازم فایل توضیحات درس پروژه را از اینجا و فایل توضیحات درس کارآموزی را از اینجا دانلود نمایند. رمز فایل پروژه 853 و رمز فایل کارآموزی 379 است. رمزها و فایلها را ذخیره نمایید زیرا به زودی از روی سایت حذف می نمایم. البته اطلاعات درج شده مربوط به ترم بهار است و مطالب همان فایلها را قرار داده ام. تاریخ تحویل گزارشهای نهایی پروژه و کارآموزی احتمالا 25 مرداد است که اگر دانشجو آماده نکرده باشد می تواند در مهرماه هم تحویل دهد. لازم نیست برای من email ارسال نمایید و فقط براساس توضیحات موجود در سایت من اقدام کنید.

+